Про нас

Mega Gym - сучасний тренажерний зал в Тернополі!!!

«Mega Gym» - це Ваша тереторія комфорту!

«Mega Gym» - це сучасний тренажерний зал, спеціально орієнтований на роботу з молодими та енергійними людьми. Ідея створення фітнес клубу виникла в 2013 році. А в 2015 році ми її успішно реалізували.

Наш перший крок це створення тренажерного залу «Mega Gym» нового формату, який різко виділявся на тлі інших залів, пропонуючи приємну музику і спокійну атмосферу, гармонійно доповнену послугами відмінного професійного колективу. Ми постійно оновлюємо обладнання, вдосконалюємо свою роботу, створюючи комфортні умови для тренувань.

У чому основні переваги фітнесу клубі «Mega Gym»?

Тут ви отримуєте можливість повністю присвятити себе тренуванні в комфортних умовах. У вас немає причин відволікатися. Дані умови сприяють підвищенню якості занять, а значить, забезпечують найкращий результат. Тренувальні програми і устаткування адаптоване спеціально для роботи над собою. Завдяки цьому створюються комфортні умови, розслаблююча атмосфера. У нас ви зможете максимально ефективно скорегувати своє тіло і отримати задоволення від тренувань.

Крім того, в нашому клубі ви можете отримати консультації по дієтологіі та придбати спеціальне спортивне харчування. Ці послуги в поєднанні з тренуваннями в залі зроблять відвідування фітнесу корисним і приємним. Ми подаруємо вам радість від занять і допоможемо виглядати привабливо!

Ми пропонуємо